Επιτυχόντες 2016

Ανώτατα εκπαιδευτικά ιδρύματα

ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΕΛΕΝ Ιατρικής Λάρισας
ΜΟΛΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΕΜΕΛ Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΛΙΑΝΝΑ Φαρμακευτική Θεσσαλονίκης
ΓΚΟΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Φαρμακευτική Πατρών
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Βιολογίας Θεσσαλονίκης
ΚΑΛΤΣΟΣ ΘΩΜΑΣ Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκης
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών Ε.Μ.Π
ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Ξάνθης
ΝΑΣΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Ξάνθης
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Ευελπίδων ΣΣΕ-ΟΠΛΑ
ΛΑΜΠΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Χημείας Ιωαννίνων
ΜΑΚΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Χημείας Ηρακλείου
ΜΠΙΣΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μαθηματικών Ιωαννίνων
ΚΑΡΧΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Μαθηματικών Σάμου 
ΠΙΤΑΤΖΗ ΕΛΕΝΑ Μηχανικών Χωροταξίας & Ανάπτυξης Ξάνθης 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Μηχανικών Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών 
ΔΑΓΓΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος Θεσσαλονίκης 
ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Δασολογίας & Διαχείρησης Περιβάλλοντος Ορεστιάδας
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας 
ΤΣΑΡΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ Γεωγραφίας Μυτιλήνης
ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Οικονομικής Επιστήμης Αθηνών 
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
 ΦΑΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
ΑΜΠΑΤΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Οργανωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης
ΚΑΡΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ Ελληνικής Φιλολογίας Ιωαννίνων
ΝΕΡΑΤΖΑΚΗ ΓΕΡΑΚΙΝΑ Ελληνικής Φιλολογίας Κομοτηνής
ΚΥΡΙΑΚΟΓΛΟΥ ΒΑΛΙΑ Κοινωνιολογίας Μυτιλήνης
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Μουσικών Σπουδών Θεσσαλονίκης
ΤΟΠΑΛ ΜΕΜΕΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΕΛΙΣ Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης

 

Τεχνολογικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα 

ΛΕΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Φυσικοθεραπείας Θεσσαλονίκης
ΜΟΥΡΑΤ ΧΙΟΥΡΜΟΥΖ Φυσικοθεραπείας Θεσσαλονίκης  
ΓΚΙΡΙΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Φυσικοθεραπείας Λαμίας
ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Εργοθεραπείας Αθηνών
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Διατροφής & Διαιτολογίας Θεσσαλονίκησ
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Πειραιά
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Καβάλας
ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Μηχανολόγων Μηχανικών & Βιομηχανικού Σχεδιασμού Κοζάνης
ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Πολιτικών Μηχανικών & Μηχανικών Τοπογραφίας Σερρών
ΓΚΕΛΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σχεδιασμού & Τεχνολογίας Ξύλου και Επίπλου Καρδίτσας

 

 

 

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Επιτυχόντες 2015 »