Επιτυχόντες 2015

Ανώτατα εκπαιδευτικά Ιδρύματα

ΤΣΟΥΡΕΛΗ ΧΡΥΣΑ  Ιατρικής Αλεξ/πολης 
ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΑΡΟΥΝ  Ιατικής Αθηνών 
ΤΑΧΗΡ ΟΓΛΟΥ ΝΤΕΝΙΖ  Ιατρικής Λάρισας 
ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ  Φαρμακευτική ΣΣΑΣ 
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΝΑ  Φαρμακευτικής Θεσ/κης 
ΚΑΠΝΑ ΙΩΑΝΝΑ  Κτηνιατρικής Καρδίτσας 
ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  Κτηνιατρικής Καρδίτσας
ΤΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  Βιολογίας Θεσ/κης 
ΨΑΘΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Βιολογίας Πατρών
ΤΟΜΖΑ ΣΟΦΙΑ Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής Αλεξ/πολης
ΕΞΑΡΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης 
ΖΕΛΕΣΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Πολιτικών Μηχανικών Ξάνθης
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Ξάνθης
ΜΑΡΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Μηχανικών Περιβάλλοντος Ξάνθης
ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Μηχανικών Περιβάλλοντος Ξάνθης
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ  Διαχείρησης Περιβάλλοντος & Φυσικών Πόρων 
ΖΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Μηχανικής Επιστήμης Υλικών Ιωαννίνων 
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ  Γεωπονίας Θεσ/νίκης 
ΧΟΥΣΕΙΝ ΙΛΚΕΡ  Γεωπονίας Θεσ/νίκης 
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ  Φυσικής Θεσ/νίκης 
ΔΙΚΜΕ ΘΕΟΔΟΥΛΑ Φυσικής Ιωαννίνων
ΝΤΡΙΒΙΝΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσ/νίκης ΠΑ.ΜΑΚ. 
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Θεσ/νίκης ΠΑ.ΜΑΚ .
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνής 
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Μαθηματικών Πατρών 
ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μαθηματικών Ιωαννίνων 
ΜΟΥΦΤΑΡΙ ΕΡΙΣΕΛΝΤ Μαθηματικών Σάμου 
ΣΤΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Μαθηματικών Σάμου Στατιστικής & Αναλογιστικών Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών
ΒΓΕΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Μαθηματικών Σάμου Στατιστικής & Αναλογιστικών Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών
ΛΟΥΛΟΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑγγλικήςΓλώσσας & Φιλολογίας Θεσ/νίκης 
ΤΣΟΥΡΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσ/νίκης 
ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξ/πολης 
ΠΑΤΣΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξ/πολης 
ΓΡΙΖΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ρόδου 
ΚΟΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Κοινωνικής Διοίκησης & Πολιτικής Εποστήμης Κομοτηνής 
ΜΥΡΙΔΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Κοινωνικής Διοίκησης & Πολιτικής Εποστήμης Κομοτηνής 
ΕΚΜΕΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ Επιστήμης Τροφίμων & Διατροφής Λήμνου
ΒΑΡΒΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας

 

Τεχνολογικά Ιδρύματα   

ΠΑΝΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Ιατρικών Εργαστηρίων Αθηνών
ΧΑΝΑΓΚΙΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ιατρικών Εργαστηρίων Θεσ/νίκης
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Αισθητικής & Κοσμητολογίας Θεσ/νίκης
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Καβάλας
ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, Διακόσμησης & Σχεδιασμού αντικειμένων Αθηνών
ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Δασοπονίας & Διαχείρησης Φυσικού Περιβάλλοντος Δράμας
ΣΤΟΙΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Διοίκησης συστημάτων Εφοδιασμού Κατερίνης
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Διοίκησης Επιχειρήσεων & Οργανισμών Καλαμάτας
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Μηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών Χαλκίδας
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Οινολογίας & Τεχνολογίας Ποτών Δράμας
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Επιτυχόντες 2016 Επιτυχόντες 2014 »