Επιτυχόντες 2014

 

Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (Α.Ε.Ι) - Στρατιωτικές

ΜΠΑΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΙΑΤΡΙΚΟ ΣΣΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

ΒΑΛΑΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΟ ΣΣΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

ΤΣΙΡΩΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Α.Π.Θ.

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  Α.Π.Θ.

ΑΧΜΕΤ ΜΠΟΥΚΕΤ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  Α.Π.Θ.

ΕΞΑΡΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΠΑΝ. ΘΕΣ/ΛΙΑΣ

ΜΠΕΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΑΝΝΑ

ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΤΕΛAΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΤΣΟΥΡΕΛΗ   ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΠΙΠΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΝ. ΘΕΣ/ΛΙΑΣ

ΧΙΤΖΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΚΙΑΜΙΛΟΓΛΟΥ ΣΕΛΕΝ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΘΗΝΑ

ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΚΑΤΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Α.Π.Θ.

ΡΩΣΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ   

ΚΑΠΝΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ   

ΒΑΡΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ   

ΦΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ &ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Α.Π.Θ.

ΑΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Α.Π.Θ.

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΝΑ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΧΑΝΙΑ ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΣΑΚΙΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Α.Π.Θ.

ΒΑΡΒΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΛΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΧΑΡΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΤΣΑΤΣΑΚΟΥΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Α.Π.Θ.

ΦΥΤΙΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΒΟΛΟΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΙΟΥΖΕΠΑΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΠΑΝΑΓ.

ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Α.Π.Θ.

ΣΑΡΟΥΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Α.Π.Θ.

ΜΕΚΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΚΟΜΟΤΗΝΗ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  Α.Π.Θ.

ΣΚΑΡΛΑΤΑΚΗ ΒΑΛΕΡΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΚΟΜΟΤΗΝΗ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΒΥΔΟΥΡΑ ΒΑΓΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΚΟΜΟΤΗΝΗ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΤΡΑΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΚΟΜΟΤΗΝΗ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) ΟΠΛΑ   

ΣΚΟΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) ΟΠΛΑ   

ΜΟΛΛΑ ΜΑΡΙΓΩ

ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ  Σ.Τ.Υ.Α.

ΒΑΡΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ  Σ.Μ.Υ. ΟΠΛΑ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΡΟΥΚΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΓΚΟΥΤΕΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

 

Τεχνολογικά Ιδρύματα (Τ.Ε.Ι)

ΣΑΧΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  Τ.Ε.Ι ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ  ΑΙΓΙΟ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΦΥΤΙΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  Τ.Ε.Ι ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΜΥΡΤΩ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  Τ.Ε.Ι ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΚΑΒΑΛΑ Τ.Ε.Ι ΑΝ. ΜΑΚ. & ΘΡΑΚΗΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΔΡΑΜΑ Τ.Ε.Ι. ΑΝ. ΜΑΚ. & ΘΡΑΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ  Τ.Ε.Ι ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

Α.Ε.Α. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Επιτυχόντες 2015 Επιτυχόντες 2013 »