Επιτυχόντες 2013

Το 86% των μαθητών μας εισάγεται σε Α.Ε.Ι και το 14% σε Τ.Ε.Ι

Δαδάκη Ειρήνη

Ιατρική Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

Αντωνιάδου Κερασούλα

Ιατρική Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

Παπαδήμος Ιωάννης

Ιατρική Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Λόζγκας Δημήτρης

Ιατρική Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Γεωργακούδης Κωνσταντίνος

Κτηνιατρική Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

Κρόκος Απόστολος

Κτηνιατρική Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

Πετρόπουλος Ηρακλής

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Βουρναζίδης Αναστάσιος

Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

Οδαμπασίδης Χάρης

Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

Βαλασίδης Παναγιώτης

Εφαρμοσμένης  Πληροφορικής Πανεπιστημίου Μακεδονίας

Περηφάνης Βασίλης

Πληροφορικής Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

Πελτέκης Πασχάλης

Πολιτικών Μηχανικών Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Παπαδήμος Νικόλαος

 Πολιτικών Μηχανικών Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Φίγκας Μάριος

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Μελέγκου Νικολέτα

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Σαχούλης Βασίλης

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Παχούμη Ζαχαρούλα

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Παπάζογλου Αντώνης

Δασολογίας και Διαχείρησης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων

Κυριαζίδου Θεοδώρα

Χημικών Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

Παπαδοπούλου Ευδοκία

Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Μηχανικών Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Κουτσογιάννης Μιχάλης

Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Μηχανικών Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Γκοτζαρίδου Εύη

Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

Θεοχαρίδου Γεωργία

Μαθηματικών Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

Στούρου Μαρία

Μαθηματικών Πανεπιστημίου Αιγαίου

Παπακαλούδης Πασχάλης

Γεωπονίας Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

Τσατσακούλιας Θάνος

Γεωπονίας Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

Παπαχρήστου Χρήστος

Γεωπονίας Ιχθυολογίας & Υδάτινου Περιβάλλοντος Βόλου

Ρουκούδη Αναστασία

Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδας

Λεοντίδου Κωνσταντίνα

Οικονομικών Επιστημών Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Μανωλιάς Παναγιώτης

Οικονομικών Επιστημών Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Σαλιχ Ρασήμ Νετζατή

Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Πανεπιστημίου Μακεδονίας

Κάρρα Ευδοκία

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Καραγκιοζάκης Χρήστος

Ικάρων (Ιπτάμενοι)

Ανθούλη Αργυρή

Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας

Βαρβάτος Νικόλαος

Αστυφυλάκων

Δρακούδης Αθανάσιος

Αστυφυλάκων

Ρόϊδος Παναγιώτης

Αστυφυλάκων

Κωνσταντινίδου Ραφαέλλα

Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΤΕΙ Καβάλας

Παρασκευούδης Χρήστος

Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΤΕΙ Καβάλας

Χατζηευθυμίου Ευθύμιος

Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΤΕΙ Καβάλας

Κατρανίτσας Γεώργιος

Πολιτικών Μηχανικών Και Μηχανικών Τοπογραφίας και Γεωπληροφορικής

Δρακούδης Γεώργιος

Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΤΕΙ Σερρών

Καραμανίδης Δημήτρης

Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Αγίου Νικολάου Κρήτης

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Επιτυχόντες 2014 Επιτυχόντες 2012 »