Επιτυχόντες 2010

Γάκης Νικόλαος                                                                                                         

Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο                                                   

Σχολή  Μηχανολόγων Μηχανικών

Μελέγκου Βάσω

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

Σχολή Πολιτικών Μηχανικών

Χατζημπέη Χριστίνα

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

 Τμήμα Παιδαγωγικό

Παπανικολόπουλος  Παναγιώτης

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

Σχολή Ηλεκτρολόγων  Μηχανικών και

Μηχανικών Η/Υ

Τσατσακούλιας Αργύρης

Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης

Σχολή  Ιατρική

Βαρβάτου Κορίνα

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

Σχολή  Αρχιτεκτόνων Μηχανικών

Κωστάκη Κωνσταντίνα

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

Τμήμα Παιδαγωγικό

Λαζαρίδου  Άννα

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

Σχολή Φαρμακευτικής

Προυσινούδης Δημήτρης

Σχολή Ικάρων (Ιπτάμενοι)

Χατζηαγαπίου Ηλίας

Σχολή  ΣΑΣ Κτηνιατρική

Τσιμουρτακίδου Ξένια

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

Σχολή Μαθηματικό

Αβραμίδης Θαλής

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

Σχολή Ηλεκτρολόγων  Μηχανικών και

Μηχανικών Η/Υ

Πυλιανίδης Χρήστος

Πανεπιστήμιο Πατρών

Σχολή Μηχανικών Η/Υ και

Πληροφορικής

Παπαδήμου Έλσα

Πανεπιστήμιο Πατρών

Τμήμα Βιολογίας

Παπαδόπουλος Κυριάκος

Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης

Σχολή  Δ.Ο.Σ.Α

Σειρά Επιτυχίας  Πρώτος!!!

Τουτουντζή Εύη

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

Σχολή Ελληνικής Φιλολογίας

Βασιλειάδου Νατάσσα

Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης

Σχολή Ελληνικής Φιλολογίας

Καφαλή Έφη

Πανεπιστήμιο Μακεδονία

Σχολή Εφαρμοσμένης Πληροφορικής

Κουσίδης Στέλιος

Τ.Ε.Ι  Λαμίας

Τμήμα  Φυσικοθεραπείας

Αρβανιτίδου Τζένη

Πανεπιστήμιο Πατρών

Τμήμα Γεωλογίας

Καραγκιοζάκη Δώρα

Πανεπιστήμιο  Μακεδονία

Σχολή Μουσικής Επιστήμης και Τέχνης

Λόζγκα Δήμητρα

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας

Τσαλακανίδου  Δήμητρα

Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης

Τμήμα  Ιστορίας Εθνολογίας

Μπάτζιος  Σπύρος

Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης

Αγροτικής Ανάπτυξης

Τανανάκης  Γεώργιος

Πανεπιστήμιο Δυτικής Ελλάδας

Τμήμα Διοίκησης  Αγροτικών προïόντων

και  Τροφίμων

 

Μητούση Ελένη

ΤΕΙ  Τρικάλων

Σχολή  Ανακαίνισης και Αποκατάστασης

Κτιρίων

 

Σπυριδωνίδης  Χρήστος

ΤΕΙ Καβάλας

Τμήμα Λογιστικής

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Επιτυχόντες 2011 Επιτυχόντες 2017 »